Zásuvný počítač pre dotykové monitory NovoTouch. Slúži ako prídavný počítač pre dotykové monitory, ktorý sa zasúva do tzv. OPS slotu, ktorý sa spravidla nachádza zboku dotykových monitorov, slúži pre prípad, že Vám nepostačuje zabudovaný OS Android, ktorý je štandardne automatickou súčasťou dotykových monitorov, potrebujete pracovať v prostredí Windows a zároveň nechcete neustále pripájať/odpájať Váš externý notebook, či PC cez HDMI a USB kábel, ale chcete mať počítač napevno zapojený do dotykového monitora. Obsahuje 8 GB DDR RAM a 256 GB SSD, 4K výstup cez HDMI, Windows 10/11, záruka 2 roky viac
Zásuvný počítač pre tieto produkty:
- Interaktívny dotykový monitor NovoTouch BK653i
- Interaktívny dotykový monitor NovoTouch BK753i
- Interaktívny dotykový monitor NovoTouch BK863i
| Hardvér | |
|---|---|
| Procesor |
Intel Core i5 11th Gen
|
| RAM | 8 GB DDR4 / 4 GB DDR4 2133 MHz, rozšíriteľná až na 32 GB |
| Disk | 256 GB SSD / 256 GB SSD M.2 (2242/2280) |
| Grafická karta |
Intel UHD Graphics (11th gen)
|
| Zvuková karta | Integrovaná High Definition Audio Stereo |
| Sieťová karta | Integrovaný 10/100/1000 Mbps Ethernet (LAN) |
| Chipset | H310 / Q370 |
| Operačný systém |
Windows 10 / 11
|
| Konektivita | |
| Audio vstup | 3,5 mm jack MIC IN |
| Audio výstup | 3,5 mm jack Line OUT |
| Video výstup | HDMI 1.4b (4K@60Hz) |
| USB porty | 2x USB 2.0 4x USB 3.0 1x USB-C |
| Ethernet | 1x RJ45 |
| WiFi | 802.11ac (2.4GHz/5GHz), voliteľne WiFi 6 |
| Bluetooth | verzia 4.2 |
| Napájanie | |
| Typ | 12–19V DC, 5.0A |
| Max. výkon | 60 W / 35 W (procesor) |
| Pohotovostný režim | 1,2 W / 0,5 W |
| Fyzické parametre | |
| Materiál | Čierny lakovaný kov |
| Rozmery |
195 x 180 x 30 mm
|
| Prevádzková teplota |
0 °C až 45 °C
|
| Relatívna vlhkosť | 5% – 95% RH (bez kondenzácie) |
| Určenie | Dotykové monitory |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB |
| Operačný systém | Windows 10 Pro, Windows 11 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zariadenia | OPS PC |
| Typ pamäte RAM | DDR4 |
| Procesor | Intel |
| Disk - typ | SSD |
| Disk - kapacita | 256 GB |
| Optická mechanika | Nie |
| Konektory | USB 2.0, USB 3.0, USB typ C, VGA, HDMI, DisplayPort, RJ45, Audio In, Audio Out |
| Wi-Fi | Áno |
| Určenie | Dotykové monitory |
|---|---|
| Pamäť RAM | 8GB |
| Operačný systém | Windows 10 Pro, Windows 11 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zariadenia | OPS PC |
| Typ pamäte RAM | DDR4 |
| Procesor | Intel |
| Disk - typ | SSD |
| Disk - kapacita | 256 GB |
| Optická mechanika | Nie |
| Konektory | USB 2.0, USB 3.0, USB typ C, VGA, HDMI, DisplayPort, RJ45, Audio In, Audio Out |
| Wi-Fi | Áno |








