KTO SME?

Sme perfekcionisti, zapálení pre svoje poslanie. Pokladáme za dôležité správne a efektívne vzdelávanie nasledovných generácií – generácií, z ktorých budú o 15 rokov ľudia v produktívnom veku formujúc našu budúcnosť.
TL Holding je firma pôsobiaca v obore informačno-komunikačných technológií (ďalej IKT) a zameriava sa na ich integráciu do procesu vzdelávania. Dodávame náš vlastný produkt – interaktívnu jednotku TL IU01, ktorá dokáže spraviť z ľubovoľnej bielej plochy plochu interaktívnu a kombinujeme ju s inými neodmysliteľnými súčasťami IKT, ako napr.
hlasovacie zariadenia, vizualizéry, podporný a vzdelávací softvér, premietacie plátna, keramické tabule, projektory, atď.
Hlavnou prioritou našej spoločnosti je predkladanie riešení na problémy našich klientov – priblížením a podrobnejším oboznámením klienta s problematikou vzdelávania s IKT si klient ľahšie uvedomí, aké riešenie je pre neho najvhodnejšie.

PREČO TO ROBÍME?

Veríme, že moderné vzdelávanie pomocou interaktívnych technológií nie je len špeciálna vymoženosť hŕstky škôl, ale stane sa “povinne nepovinnou” výbavou každej jednej školy, či už má žiakov 25 alebo 2500.
Informačné technológie sa stali súčasťou života každého z nás, prečo by teda mali chýbať práve v procese výučby ? Šetrenie na vzdelávaní je podľa nás posledná možnosť, kde treba šetriť.

AKO TO ROBÍME?

  • Naši klienti si zaslúžia istotu, že dostávajú perfektné služby v každom čase.
  • Meníme dlhodobo zaužívané spôsoby ako sa ku klientovi stavať a ako vyriešiť jeho problémy – staviame latku vysoko pre ostatné firmy pôsobiace v tomto obore.
  • Mnoho spoločností ponúka produkty lacno – nuž, pozrite si naše Produkty alebo Akcie a presvedčte sa sami, čo znamená lacno u nás!

ZOZNAM NAŠICH SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV: