Fogscreen

Čo je to?

FogScreen je unikátna technológia, ktorá umožňuje získať dosiaľ nepoznaný efekt. Toto zariadenie vytvára záclonu “suchej hmly”. Výsledkom je priesvitné premietacie plátno, , ktoré zobrazuje obrázky, ktoré doslova plávajú vo vzduchu a cez ktoré môžeme prejsť.

Obraz je vytvorený na riadne skondenzovanej vodnej pare. Sýtosť, hrúbku prúdu a jeho rýchlosť klesania je možné plynulo nastaviť. FogScreen je prvá efektná projekčná stena, ktorá vyhovuje túžbe ľudí nechať sa baviť a vzrušovať posolstvom, ktoré sa skrýva za značku zadávateľa reklamy.

Pri vhodnej inštalácii, ako napríklad vstupná brána do objektu, každý účastník musí prejsť obrazom s reklamnou informáciou. Je to natoľko nová skúsenosť, že sa táto informácia v ňom uchová podstatne dlhšie, ako keby len prešiel napr. len okolo billboardu.

Možnosti využitia

Toto riešenie je veľmi efektívne v pútaní pozornosti, vďaka čomu sa často používa pre prezentácie výrobkov na veľtrhoch, pri uvádzaní nových výrobkov na trh, na obchodných výstavách, firemných akciách, módnych prehliadkach a v kluboch, ako atrakcia vedľa ktorého je nemožné prejsť bez povšimnutia. Vystupňujte zážitok z nakupovania s Fogsreen-om. Upútajte pozornosť zákazníkov, vysielajte reklamné správy efektívne a zvýšte povedomie ľudí o Vašej značke!

Naša vízia

My v TL Holdingu Vám chceme pomôcť vytvoriť ozaj magické zážitky, ktoré ohromia Vaše publikum – Vašich zákazníkov. Či už je miestom konania nočný klub, múzeum, tematický park, nákupné centrum, alebo či už organizujete spoločenskú udalosť, sme presvedčení, že Vám dokážeme pomôcť vytvoriť podmanivé a efektívne riešenie s naším zariadením FogScreen.

Ako to funguje?

Je to veľmi jednoduché a zároveň úžasné. Za pomoci vody z vodovodu a ultrazvukových vĺn využívajú stroje FogScreen patentovanú technológiu k vytvoreniu jemného prúdenia hmlového vzduchu, ktorý zachytáva svetlo z projektora tak, ako keby išlo o projekčné plátno. Môžete prechádzať priamo cez projekčnú stenu FogScreen, bez toho aby ste zmokli. Mikroskopické kvapôčky sú na dotyk suché, rovnako ako vzduch.

Videá

Kontaktujte nás