Zasouvací počítač pro dotykové monitory NovoTouch. Slouží jako přídavný počítač pro dotykové monitory, který se zasouvá do tzv. OPS slotu, obvykle umístěného na boku monitoru. Je ideální v případě, že Vám nepostačuje vestavěný operační systém Android, který je standardní součástí dotykových monitorů, a potřebujete pracovat v prostředí Windows, aniž byste museli neustále připojovat a odpojovat externí notebook nebo PC přes HDMI a USB kabel. Počítač je trvale připojen přímo do dotykového monitoru. Obsahuje 8 GB DDR RAM, 256 GB SSD, podporu 4K přehrávání, operační systém Windows 10/11 a poskytuje se na něj záruka 2 roky. Více
Zasouvací počítač pro tyto produkty:
- Interaktivní dotykový monitor NovoTouch BK653i
- Interaktivní dotykový monitor NovoTouch BK753i
- Interaktivní dotykový monitor NovoTouch BK863i
| Hardware | |
|---|---|
| Procesor |
Intel Core i5 11th Gen
|
| RAM | 8 GB DDR4 / 4 GB DDR4 2133 MHz, rozšiřitelná až na 32 GB |
| Disk | 256 GB SSD / 256 GB SSD M.2 (2242/2280) |
| Grafická karta |
Intel UHD Graphics (11th gen)
|
| Zvuková karta | Integrovaná High Definition Audio Stereo |
| Síťová karta | Integrovaný 10/100/1000 Mbps Ethernet (LAN) |
| Čipová sada | H310 / Q370 |
| Operační systém |
Windows 10 / 11
|
| Konektivita | |
| Audio vstup | 3,5 mm jack MIC IN |
| Audio výstup | 3,5 mm jack Line OUT |
| Video výstup | HDMI 1.4b (4K@60Hz) |
| USB porty | 2x USB 2.0 4x USB 3.0 1x USB-C |
| Ethernet | 1x RJ45 |
| WiFi | 802.11ac (2.4GHz/5GHz), volitelně WiFi 6 |
| Bluetooth | verze 4.2 |
| Napájení | |
| Typ | 12–19V DC, 5.0A |
| Max. výkon | 60 W / 35 W (procesor) |
| Pohotovostní režim | 1,2 W / 0,5 W |
| Fyzické parametry | |
| Materiál | Černý lakovaný kov |
| Rozměry |
195 x 180 x 30 mm
|
| Provozní teplota |
0 °C až 45 °C
|
| Relativní vlhkost | 5% – 95% RH (bez kondenzace) |
Parametry
| Určení | Dotykové monitory |
|---|---|
| Paměť RAM | 8GB |
| Operační systém | Windows 10 Pro, Windows 11 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zařízení | OPS PC |
| Typ paměti RAM | DDR4 |
| Procesor | Intel |
| Disk - typ | SSD |
| Disk - kapacita | 256 GB |
| Optická mechanika | Ne |
| Konektory | USB 2.0, USB 3.0, USB typ C, VGA, HDMI, DisplayPort, RJ45, Audio In, Audio Out |
| Wi-Fi | Ano |
| Určení | Dotykové monitory |
|---|---|
| Paměť RAM | 8GB |
| Operační systém | Windows 10 Pro, Windows 11 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zařízení | OPS PC |
| Typ paměti RAM | DDR4 |
| Procesor | Intel |
| Disk - typ | SSD |
| Disk - kapacita | 256 GB |
| Optická mechanika | Ne |
| Konektory | USB 2.0, USB 3.0, USB typ C, VGA, HDMI, DisplayPort, RJ45, Audio In, Audio Out |
| Wi-Fi | Ano |








