Notebook alebo stolný počítač

Stiahnuť kompletný cenník notebookov a stolových počítačov

K interaktívnej učebni neodmysliteľne patrí aj notebook či stolný počítač. Veď celá interaktívna časť učebne spočíva vlastne v ovládaní klasického počítača – len iným spôsobom.

V spolupráci s naším partnerom Vám prinášame ponuku výborných repasovaných notebookov a stolných počítačov.

Čo je repasované PC?

Repasované PC je hardware uznávaných výrobcov (DELL, IBM, HP, Fujitsu, Lenovo, Apple, atď), ktorý bol pár rokov používaný. Teraz je po dôkladnom vyčistení, testoch, opravení a reinštalácii software našimi odborníkmi určený k opätovnému predaju. Nie je potrebné sa obávať nefunkčnosti. Dodávateľmi sú väčšinou výrobné spoločnosti z územia Európskej Únie. Takéto počítače mohli byť napríklad pod leasingom vo veľkých firmách. Všetky produkty označené ako repasované, prejdú pred uvedením na trh podrobným náročným procesom kontroly.

Hlavnou a podstatnou výhodou repasovaného PC je predovšetkým jeho nízka cena, ktorá je hlavným dôvodom ich rozšírenia v dobe finančnej krízy. Repasovaná značková výpočtová technika je lepšou voľbou ako lacná noname výpočtová technika. Nejedná sa však len o repasované počítače. Dodávame celý sortiment repasovanej výpočtovej techniky, tzn. notebooky, monitory, PC zostavy a PC komponenty s 24 mesačnou zárukou.

Kategórie označenia opotrebenia našich produktov:

B” kategória – je to zriedkavo sa vyskytujúca výpočtová technika, na ktorej sú badateľné vonkajšie príznaky opotrebenia. Netreba sa však obávať nefunkčnosti, je opotrebovaný z povahy produktu bežného používania. Toto je aj dôvodom nižšej ceny týchto produktov. Na konci názvu produktu je viditeľné označenie produktu týmto spôsobom.

A” kategória – sú to všetky ostatné naše produkty, ktoré nie sú označené B” kategóriou. Je to tovar výzorovo takmer nový, bez známok opotrebovania, vo vynikajúcom stave.

“0-30″ kategória – takto označené notebooky disponujú s výdržou batérie okolo 0 až 30 minút. Kratšia výdrž batérie však nemá vplyv na výkon notebooku. Pri takýchto notebookoch je cena nižšia od bežnej ceny.

“0-15″ kategória – takto označené notebooky disponujú s výdržou batérie okolo 0-15 minút či žiadna výdrž. Kratšia, či žiadna výdrž batérie však nemá vplyv na výkon notebooku. Pri takýchto notebookoch je cena nižšia od bežnej ceny.

Prečo sa oplatí kúpiť repasované PC od nás?

Hlavne preto, že je lacné.

Typ Cena nového Cena – repasovaného od nás Cenový rozdiel
Notebook IBM Thinkpad séria T cca. 1000 € od 214 € -786 €
Počítač Lenovo Thinkcentre séria M cca. 500 € od 51 € -449 €
Počítač Dell Optiplex cca. 700 € od 99 € -601 €

Príklady cenových rozdielov medzi novým produktom a repasovaným počítačom od nás

Je pravda, že repasované PC je lacné, ALE…

“…nie sú spoľahlivé…”

 • GARANCIA SPOĽAHLIVOSTI

  Podieľ reklamácií je pod 1%. Ponúkame 24 mesačnú
  záručnú dobu (nezvyčajné u repasovaných PC).

“…sú v zlom stave…”

 • GARANCIA DOBRÉHO STAVU

  Naše produkty prejdú dôkladným očistením a vypadajú ako nové.
  Na webe máme pridané aj reálne fotky.

“…už nemajú dobrý výkon…”

 • GARANCIA VÝKONU

  Všetky naše produkty prejdú náročným procesom kontroly.
  Zaručujeme skúšobnú dobu na 14 dní!

Stiahnuť kompletný cenník notebookov a stolových počítačov

Máte otázky ? Spýtajte sa nás:

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa