Interaktívna učebňa s najvyššou výbavou – Professional

Interaktívna učebňa úrovne Professional reprezentuje súbor všetkých dostupných prvkov moderného vyučovania. Konfigurácia je určená pre školy, ktoré sa rozhodli nastúpiť na vlak inovácií ešte predtým, než bude neskoro, a tento vlak sa stane nedobehnuteľným. Pomocou tejto úrovne výbavy sa budete môcť pýšiť učebňou zajtrajška už dnes!

Táto trieda sa líši od strednej výbavy absenciou (prenosného) interaktívneho systému na pretransformovanie ľubovoľných plôch na plochy interaktívne, namiesto neho však disponuje Interaktívnou tabuľou – elektronickým zariadením s dotykovou, alebo inak citlivou plochou, ktorá však zároveň slúži aj ako klasická biela tabuľa popisovateľná zasucha stierateľnými fixkami.

Projektor krátkej projekčnej vzdialenosti bol nahradený projektorom s ultrakrátkou projekčnou vzdialenosťou, vďaka ktorému budete mať definitívny pokoj o tieňov a ostupovaní spred obrazu, aby ste ho nezatieňovali.

Pribudlo hlasovacie zariadenie, s ktorým sa Vám už nikdy nestane, že Vaši žiaci nebudú mať dostatok známok a nebudete ich vedieť podľa čoho klasifikovať. Hlasovacie zariadenie Vám poskytne okamžitú odozvu od všetkých žiakov naraz, výsledky zosumarizuje a vyhodnotí pomocou grafov.

Obsahuje nasledovné súčasti:

 • Interaktívna tabuľa TL Elite 82″
  • Elektronické zariadenie s dotykovou, alebo inak citlivou plochou, ktorá však zároveň slúži aj ako klasická biela tabuľa popisovateľná zasucha stierateľnými fixkami.
 • Dataprojektor s ultrakrátkou projekčnou vzdialenosťou, napr. BenQ MX852UST+
  • Tento cenovo dostupný projektor s ultrakrátkou projekčnou vzdialenosťou a svetelným výstupom 3000 lúmenov je možné vďaka svojím vynikajúcim vlastnostiam inštalovať na pár cm od projekčnej plochy. Dosiahneme tak minimalizovaniu tieňov behom prezentácie. Prezentujúci sa teda nemusí vyhýbať tieňom vrhaným jeho vlastným telom a neustále odstupovať nabok. Tento projektor je dokonalým partnerom v oblasti interaktívneho vyučovania.
 • Nástenný držiak projektora
  • Väčšinou je pri projektoroch s ultrakrátkou projekčnou vzdialenosťou súčasťou balenia aj samotný držiak. Slúži na upevnenie projektora na stenu a je multiosovo nastaviteľná na dokonalé doladenie obrazu.
 • Vizualizér
  • Ide o zariadenie v princípe podobné meotarom. Na rozdiel od meotarov však vizualizéry dokážu snímať a premietať nielen priesvitné fólie, ale aj akékoľvek tlačivá či priestorové predmety. Viac o využití vizualizéra
 • Hlasovacie zariadenie
  • Vyučovací proces s využitím hlasovacieho zariadenia zvyšuje efektivitu vzdelávania, aktivizuje žiaka, prináša nový motivačný stimul a okamžitú spätnú väzbu.
   Softvér hlasovacieho zariadenia umožňuje registrovať triedu, žiakov, tvorí protokoly o priebehu hodiny, okamžite vyhodnocuje odpovede žiakov. Viac o využití hlasovacieho zariadenia
 • Inštalačný materiál
  • Položka obsahuje lišty, samorezky, hmoždinky, kabeláž ai. pomocné potreby k realizácii inštalácie.

Balíky interaktívnych učební majú len informatívny charakter, znázorňujú možnosti stupňovania výbavy. Skutočné možnosti kombinácie jednotlivých zariadení sú také rozsiahle, že v každom prípade doporučujeme využiť našu službu Návrhy riešení kde Vám po konzultácii predložíme ponuku šitú na mieru Vašim potrebám.

Máte otázky ? Spýtajte sa nás:

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Prihlásenie na odber noviniek