Interaktívne systémy

Vývoj zahrňuje nasledovné produkty:

FP3 Boardtretia generácia interaktívneho modulu ovládaného prstom – Stabilnejšia a jednoduchšia na ovládanie s rýchlejšou odozvou ako kedykoľvek predtým. FP3 je prvou prenosnou dotykovou interaktívnou jednotkou na svete. Viac o dotykovej prenosnej interaktívnej jednotke

Interaktívna jednotka ovládaná peromštvrtá generácia interaktívneho modulu, ovládaného interaktívnym perom, ktorá je ešte stabilnejšia a jednoduchšia na ovládanie a má rýchlejšiu odozvu ako ktorákoľvek predchádzajúca generácia. 3D TOUCH 4 používa technológiu obrazovej analýzy a dokáže pretransformovať ľubovoľnú plochu na plochu interaktívnu. Výhody v porovnaní s bežnou interaktívnou tabuľou: automatická kalibrácia, možnosť použiť na ľubovoľnej ploche, variabilná veľkosť pokrytia obrazu (od 100 do 380cm uhlopriečky) a v neposlednom rade nízka cena. Viac o prenosnej interaktívnej jednotke

LT Boardklasická popisovateľná tabuľa so zabudovaným interaktívnym modulom. Viac o interaktívnej tabuli LT Board

interaktivny projektor croppedprojektor, ku ktorému nie je nutné dokupovať žiadne ďalšie príslušenstvo, nakoľko má v sebe integrovaný interaktívny senzor. Po nasvietení je obraz ihneď ovládateľný interaktívnym perom. Viac o interaktívnom projektore


Spoločnosť TL Holding je výhradným distribútorom produktovej rady pre Slovensko.

Charakteristika produktovej rady

Jednotným názvom interaktívna tabuľa sa dnes označuje každé riešenie, ktoré spolupracuje s dataprojektorom a umožňuje ovládať počítač priamo z premietaného obrazu. Zahrňujú sa sem aj tzv. interaktívne systémy, ktorých sme výhradným distribútorom pre Slovensko.

Interaktívne systémy sú alternatívnym riešením pre klasickú interaktívnu tabuľu. Ich najdôležitejšou výhodou je ich kompaktnosť – nejedná sa o rozmerný elektronický prvok, ktorý je napevno umiestnený v učebni, ale o rozširujúci modul, ktorý je pomocou rôznych technológií schopný pretransformovať ľubovoľnú plochu na plochu interaktívnu.

>>> Odpadá nutnosť kúpy drahej a rozmernej interaktívnej tabule! <<<

Produktivá rada zahrňuje súbor revolučných produktov, ktoré dokážu premeniť ľubovoľnú bielu plochu (keramickú tabuľu, stenu, plátno…) na plochu interaktívnu, odpadá tak nutnosť kúpy drahej a rozmernej interaktívnej tabule, čím šetrí peniaze z Vášho rozpočtu a stáva sa tak dostupnejším pre širšiu vrstvu záujemcov. Navyše, náš modul máte pripravený k Vašim službám už za 5 minút. Produktová rada zahrňuje viacero riešení interaktivity v edukačnom prostredí, líšia sa napr. v spôsobe ovládania – prstom alebo interaktívnym perom.

  • Ovládanie prstom alebo ľubovoľným nepriesvitným predmetom doporučujeme napr. do materských škôl, kde malým deťom netreba vysvetľovať princíp fungovania interaktívneho pera.
  • Ovládanie interaktívnym perom doporučujeme v školách, kde už majú študenti skúsenosti so správnym držaním pera. Výhodou tohto riešenia je predovšetkým nižšia cena voči verzii ovládanou prstom.
  • Interaktívny projektor doporučujeme v prípade, že chcete mať dataprojektor vhodný na klasické premietanie a interaktívny modul v jednom zariadení, čím máte riešenie na rôzne situácie na dosah ruky. Interaktívny projektor je možné použiť aj ako klasický obyčajný projektor!
  • Interaktívnu tabuľa LT Board bude Vašou voľbou v prípade, že sa rozhodnete pre ovládanie prstom a chcete tabuľu, ktorá pôsobí profesionálne (snímač polohy prstov je zabudovaný v ráme tabule). LT Board sa pýši rovnako popisovateľným a zotierateľným povrchom ako klasická školská tabuľa! V kombinácii s interaktívnym projektorom patrí na úplnú špičku produktovej rady.

Ak máte akékoľvek otázky z oblasti interaktívnych technológií, alebo chcete pomôcť s projektom na interaktívnu alebo počítačovú techniku, ozvite sa nám a využite naše BEZPLATNÉ poradenstvo, radi Vám pomôžeme a tešíme sa na spoluprácu!

Máte otázky? Spýtajte sa nás:

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa