Fogscreen

Čo je to?

FogScreen je unikátna technológia, ktorá umožňuje získať dosiaľ nepoznaný efekt. Toto zariadenie vytvára záclonu “suchej hmly”. Výsledkom je priesvitné premietacie plátno, , ktoré zobrazuje obrázky, ktoré doslova plávajú vo vzduchu a cez ktoré môžeme prejsť.

Obraz je vytvorený na riadne skondenzovanej vodnej pare. Sýtosť, hrúbku prúdu a jeho rýchlosť klesania je možné plynulo nastaviť. FogScreen je prvá efektná projekčná stena, ktorá vyhovuje túžbe ľudí nechať sa baviť a vzrušovať posolstvom, ktoré sa skrýva za značku zadávateľa reklamy.

Pri vhodnej inštalácii, ako napríklad vstupná brána do objektu, každý účastník musí prejsť obrazom s reklamnou informáciou. Je to natoľko nová skúsenosť, že sa táto informácia v ňom uchová podstatne dlhšie, ako keby len prešiel napr. len okolo billboardu.

Možnosti využitia

Toto riešenie je veľmi efektívne v pútaní pozornosti, vďaka čomu sa často používa pre prezentácie výrobkov na veľtrhoch, pri uvádzaní nových výrobkov na trh, na obchodných výstavách, firemných akciách, módnych prehliadkach a v kluboch, ako atrakcia vedľa ktorého je nemožné prejsť bez povšimnutia. Vystupňujte zážitok z nakupovania s Fogsreen-om. Upútajte pozornosť zákazníkov, vysielajte reklamné správy efektívne a zvýšte povedomie ľudí o Vašej značke!

Naša vízia

My v TL Holdingu Vám chceme pomôcť vytvoriť ozaj magické zážitky, ktoré ohromia Vaše publikum – Vašich zákazníkov. Či už je miestom konania nočný klub, múzeum, tematický park, nákupné centrum, alebo či už organizujete spoločenskú udalosť, sme presvedčení, že Vám dokážeme pomôcť vytvoriť podmanivé a efektívne riešenie s naším zariadením FogScreen.

Ako to funguje?

Je to veľmi jednoduché a zároveň úžasné. Za pomoci vody z vodovodu a ultrazvukových vĺn využívajú stroje FogScreen patentovanú technológiu k vytvoreniu jemného prúdenia hmlového vzduchu, ktorý zachytáva svetlo z projektora tak, ako keby išlo o projekčné plátno. Môžete prechádzať priamo cez projekčnú stenu FogScreen, bez toho aby ste zmokli. Mikroskopické kvapôčky sú na dotyk suché, rovnako ako vzduch.

Videá

Kontaktujte nás

Aktuálne prebieha obdobie najväčších zliav! Pre výhdoné koncoročné balíčky pozrite stránku "Akcie" Skryť